Varieta Zebra

Varieta Zebra

Varieta Zebra je v našem sortimentu zástupcem dvojitých rolet. Její kouzlo spočívá ve střídání vodorovných průhů s různou propustností světla ve dvou vrstvách za sebou. Díky tomuto provedení získáte kontrolu nad intenzitou světla v interiéru srovnatelnou s klasickými žaluziemi. Stínění regulujete nejen spouštěním a vytahováním rolety, ale také pozicí horizontálních pruhů vůči sobě. Toto originální řešení spolu s širokým výběr barev, komponent i provedení od STRMAT je skutečným designovým prvkem všech možných interiérů. Pro maximální komfort lze volit hned z několika způsobů ovládání včetně motorického i s pomocí mobilních aplikací.

Látky a barvy

Pro vaše nové rolety Zebra si u STRMAT můžete vybrat ze skutečně široké barevné škály s více než 300 barevnými odstíny. Horizontální pruhy mohou být kombinovány z látek s různou propustností světla včetně zcela transparentních pruhů či ze zatemňujících látek. Krycí box a ostatní komponenty rolety jsou dostupné též hned v několika barvách. Velice oblíbenou volbou je stříbrný elox či lesklý chrom.

Konstrukce a provedení

Kouzlo dvojité rolety Varieta Zebra je v kombinaci horizontálních pruhů o různé propustnosti světla ve dvou vrstvách za sebou, které lze vůči sobě posouvat. Díky tomuto provedení lze plně regulovat intenzitu světla i soukromí v místnosti. Látková roleta Varieta Zebra může být volně visící či vedená pomocí lanka nebo lišty. Hřídel s navinutou látkou může být v otevřeném provedení, nebo chráněna stylovou designovou kazetou dostupnou hned v několika typech.

Ovládání rolety

Látkové rolety Varieta Zebra se těší vysoké oblibě také díky možnostem ovládání. Roletu lze ovládat manuálně pomocí řetízku a motoricky. Komfortní motorickou variantu lze pak ovládat pomocí vypínače na zdi, speciálním dálkovým ovladačem a nebo rovnou pomocí aplikace na chytrém mobilním zařízení.

Rozměry a ukotvení

Tento typ rolet je uzpůsobený ke kotvení na stěnu či strop před prosklenou plochu anebo do okenního otvoru. Speciální montážní profil zajišťuje snadnou instalaci kdekoliv v místnosti. Maximální šířka i výška rolety Varieta Zebra je 300 cm. Minimální šířka už od 40 cm a výška 160 cm.

Zaměření zdarma

S roletami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové látkové rolety tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.