Plisé pro okna a dveře

Plisé pro okna a dveře

Plisé patří mezi mezi moderní látkové stínění a rychle si získává na oblibě u našich zákazníků. Je lehké a díky možnosti bočního vedení se hodí pro všechna okna. Poradí si se sklopnými okny a dveřmi a je vhodné i pro montáž do střešních oken. Jeho výhodou je také schopnost přizpůsobit se nejrůznějším tvarům oken. Pro vaše plisé si u STRMAT můžete vybrat z bezkonkurenční nabídky barev a provedení. Plisé ochrání vaše soukromí, zastíní váš interiér a bude skutečným módním dekorativním prvkem vašeho domova.

Látky a barvy

Plisé přinášejí nejširší výběr látek a barevných variací z kategorie látkového stínění. Nabízíme barvy od jasných odstínů, které do interiéru vpouští příjemné tlumené světlo, až po skutečně syté zatemňující látky. Plisé může být zdobeno různými vzory a designovými texturami. To vše v desítkách nejrůznějších variací, které můžete bez problému sladit se zbytkem interiéru. V jednom plisé lze navíc nakombinovat až dvě odlišné látky. Oblíbená kombinace je “den a noc”, kdy jedno plisé obsahuje světlou látku a látku zatemňující (black out).

Konstrukce a provedení

Flexibilita plisé umožňuje plné uzpůsobení vašim představám a potřebám. Plisé může být stahováno od shora dolů či z obou stran. Při kombinaci dvou látek se ze středového posuvného profilu vždy vytáhne požadovaná látka a druhá stáhne, nebo je lze přes plochu okna zajímavě nakombinovat. Plisé může být volně visící, nebo být pevně fixováno u okna pomocí bočního vedení. Pro střešní okna se využívá boční vedení s lanky či v lištách. Plisé si poradí s nejrůznějšími tvary oken od hranatých šikmin až po okna kulatá.

Ovládání

Plisé do oken lze ovládat manuálně a motoricky. Nejčastější volbou manuálního ovládání je pomocí madla, kterým snadno stahujeme plisé do požadované polohy. Lze volit i plisé se šňůrou, řetízkem či ovládací tyčí. Pro tyto varianty poskytujeme i prvky pro bezpečnost dětí. Maximální komfort vám poskytne ovládání motorické. To lze řídit pomocí vypínače na zdi, speciálního dálkového ovladače anebo moderně pomocí chytrého mobilního zařízení.

Montáž plisé

Plisé od STRMAT jsou navržena tak, aby se dala montovat přímo do zasklívacích lišt. Lze je však montovat i na stěnu či strop do nebo před okenní výklenek a prosklenou plochu. Plisé jsou vhodná pro všechna okna, včetně euro-oken a oken střešních. Plisé lze namontovat i do atypických oken jako jsou trojúhelníky, lichoběžníky i šestiúhelníky.

Zaměření zdarma

S plisé od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové plisé tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.