INT-50, INT-35, INT-50 H

INT-50, INT-35, INT-50 H

Žaluzie typu INT-50 a INT-35 jsou speciálně navržené žaluzie ke stínění rozsáhlých prosklených ploch jako jsou průčelí, výlohy a jiná velkoplošná okna. Robustní konstrukce a pevné vedení zajišťují jejich stabilitu a spolehlivý chod. Samozřejmostí u těchto typů je možnost motorického ovládání, které zvyšuje na komfortu a eleganci žaluzií. Široké možnosti montáže a robustní precizní design z nich dělají perfektní volbu i do administrativních prostor a poslouží i k vytvoření předělu v místnosti. Žaluzie INT jsou však vhodnou volbou i pro moderní rodinné domy a byty.

Lamely a barvy

Pro veliké prosklené plochy jsou vhodné širší lamely. Právě proto jsou žaluzie INT k dostání ve variantě INT-50 s šířkou lamel 50 mm a INT-35 s 35 mm lamelami. Vybrat si můžete z mnoha barevných odstínů vhodných pro nejrůznější interiéry a to včetně imitace dřeva. Pro nosník, který je standardně dodáván v bílé barvě či pozinku, lze také volit z hned několika desítek barev RAL.

Konstrukce žaluzií

Žaluzie typu INT jsou standardně vybaveny pevným a odolným nosníkem 40×40 mm. Nosník pro typ INT-50 H je větší o rozměrech 56×58 mm, který umožňuje zvolit mnohem vyšší celkové rozměry pro žaluzie. Nosič u tohoto typu lze překrýt povrchově upraveným stylovým plechem. Speciální plastový navíječ a ložiska zajišťují bezproblémový, rychlý a tichý chod žaluzií i u těch nejvyšších rozměrů.

Ovládání

Pro žaluzie typu INT můžete volit hned z několika způsobů manuálního ovládání a také komfortní špičkové ovládání motorické. Manuálně lze žaluzie ovládat pomocí nekonečné šňůry či řetízku nebo lze využít kliky, která je vhodná zvláště u velikých žaluzií. Elektrické ovládání je řešeno pomocí elektromotoru na 230V, který lze ovládat vypínačem nebo dálkovým ovládáním. Při volbě ovládání pomocí šňůry či řetízku lze i tento typ žaluzií vybavit bezpečnostními prvky proti uškrcení dítěte.

Ukotvení a rozměry

Standardně se žaluzie typu INT kotví do okenního výklenku na stěnu nebo strop. Lze je také využít k vytvoření optického předělu místností. Maximální šířka žaluzií pro typ INT-50 a INT-50 H je 350 cm, u typu INT-35 s užší lamelou je to pak 250 cm. Maximální výška pro typy INT-35 a INT-50 je 300 cm a u robustnějšího typu INT-50 H až 400 cm. S žaluzií typu INT lze tedy efektivně zastínit plochu až 9 m2.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.