FANTAZIE

FANTAZIE

Látková roleta Fantazie je speciálně navržený typ pro střešní okna. Látka je ve svinutém stavu chráněna boxem a postranní vedení v lištách jistí látku vždy ve správné poloze. Konstrukce rolety Fantazie je skutečně moderní a elegantní. Široký výběr látek vhodných pro interiéry od dětských pokojů až po pracovny vám umožní sladit vzhled rolety přesně vhodně k účelu či vybavení místnosti. Rolety do střešních oken Fantazie vás spolehlivě ochrání před ostrým světlem a pomohou udržet vaše prostory v příjemné teplotě.

Látky a barvy

Pro vaše nové látkové rolety Fantazie si u STRMAT můžete vybrat z desítek barev látek a nejrůznějších provedení. Látka může být jasná až záclonová, která propustí do interiéru příjemné množství tlumeného světla. Naopak látky se zvýšeným stínícím efektem (black-out) maximálně zatemní váš interiér. Látky mohou být zdobeny zajímavými vzory či potisky a to včetně dětských motivů. Samozřejmostí je i nabídka látek technických a nehořlavých. Ostatní komponenty a prvky rolety jsou dostupné v elegantní stříbrné barvě.

Konstrukce a provedení

Výhodou rolety Fantazie je přítomnost boxu, který kryje látku svinutou na hřídeli a chrání ji před nečistotami a poškozením. Hřídel je hliníková o průměru 20 mm a pomocí pružiny je látka vždy udržována v napnutém stavu. Po stranách je látka vedena lištami o šířce 29 mm, které ji udržují vždy ve správné poloze a zvyšují efektivitu stínění či zatemnění. Se zaměřením zdarma od STRMAT snadno získáte představu, jak budou tyto rolety vypadat a zajisté vás příjemně překvapí.

Ovládání rolety

Tento typ rolety pro střešní okna je dodáván s manuálním ovládáním. Tento systém ovládání automaticky fixuje roletu v požadované poloze. Chod rolety je přitom velice snadný a tichý. Roletu lze ručně vytahovat či stahovat přímo za spodní profil, který zakončuje látku. Pro těžko dosažitelná střešní okna lze využít speciální ovládací tyče o délkách v rozmezí 1 až 2 metrů.

Rozměry a ukotvení

Látková roleta Fantazie se kotví přímo na křídla střešních oken. Díky tomu je dosaženo maximální efektivity stínění i při velmi výrazných sklonech okna. Šířka rolety tohoto typu se pohybuje od 40 do 110 centimetrů. Maximální výška je závislá na zvoleném typu látky rolety. Neváhejte nás v případě zájmu nezávazně kontaktovat a my vám rádi pomůžeme nalézt optimální řešení.

Zaměření zdarma

S roletami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové látkové rolety tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.