SUPER

SUPER

Žaluzie typu Super jsou klasikou, která se díky své spolehlivostí a jednoduchostí i v dnešní době těší vysoké oblibě. Kvalitní komponenty, propracovaná konstrukce a široký výběr barev si rozhodně získají vaši pozornost. Hliníkové žaluzie Super od STRMAT jsou cenově dostupným řešením pro všechny typy oken pouze s výjimkou oken střešních. Rozdílné šířky lamel vám umožní doladit finální design a s širokou paletou barev hravě vaše nové žaluzie sladíte se zbytkem interiéru a vytvoříte příjemné prostředí k práci či odpočinku.

Lamely a barvy

S žaluziemi typu Super máte na výběr hned ze dvou různých šířek lamel – 16 nebo 25 milimetrů. Lamely lze volit v pevnější nebo standardní variantě. Pro lamely o šířce 16 mm můžete vybírat z 8 základních barev. K lamelám 25 mm máme pro vás připravenou širokou paletu ze 70 různých barev včetně imitací dřeva a perforovaných lamel.

Konstrukce žaluzií

Nosník žaluzií typu Super od STRMAT je drobný a nenápadný o rozměrech 19 x 27 mm bez krycí lišty. Domykatelné volitelné provedení minimalizuje průchod světla při zavřených lamelách. Žaluzie mohou být vybaveny bočním vedením ze silikonových či ocelových lanek, které pomáhají udržet žaluzie vždy ve správné poloze.

Ovládání

Žaluzie typu Super lze ovládat manuálně pomocí tyčky či táhla a provázku. Ovládací prvky přitom mohou být vyvedeny čelně nebo do boku z nosníku. Žaluzie mohou být opatřeny brzdou, která automaticky zachytává provázek v požadované poloze. Jedinou výjimkou je meziskelní provedení, kdy lze provázek fixovat pouze pomocí držáku. Samozřejmostí je možnost vybavení žaluzií bezpečnostními prvky zamezující uškrcení dítěte.

Ukotvení a rozměry

Široké možnosti kotvení žaluzií Super z nich dělají kandidáta pro každé prostory. Žaluzie lze kotvit na křídlo okna, na stěnu či do okenního otvoru. Typ Super lze také namontovat mezi skla okna v tzv. meziskelním provedení. Žaluzie s šířkou lamel 25 mm jsou vhodné pro velkoplošná okna o rozloze do 6m2 a to o maximální šířce i výšce 250 cm. 16 milimetrová varianta je vhodná pro okna menší s maximální šířkou 160 a výškou 230 cm.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.