ELEGANCE

ELEGANCE

Hliníkové žaluzie Elegance jsou vhodnou volbou stínění pro domácnosti i firemní prostory. Díky širokému výběru barev jednotlivých komponent i typů lamel si získávají obdiv i u těch nejnáročnějších zákazníků. Žaluzie Elegance od STRMAT lze hravě sladit s okny i zbytkem interiéru. Tento typ je vhodný do všech plastových oken a dřevěných eurooken s výjimkou oken střešních. Žaluzie Elegance nejsou pouze vysoce spolehlivou a efektivní stínící technikou, ale také designovým prvkem, který oživí jakékoliv prostory.

Lamely a barvy

Žaluzie Elegance vám umožní maximálně přizpůsobit vzhled vašim požadavkům. U těchto žaluzií si totiž můžete vybrat z lamel o šířkách 16, 25 a 35 mm. Užší lamely jsou preferovanou volbou k oknům menších rozměrů a naopak široké jsou perfektní volbou k rozsáhlým proskleným plochám. Vybrat si u nás můžete z více než 70 barevných odstínů a to včetně přesvědčivých imitací dřeva. Horní nosič lze barevně sladit s lamelami či s trochou fantazie vytvořit zajímavý a originální kontrast.

Konstrukce žaluzií

Nenápadný nosník žaluzií o rozměrech 25×25 mm vzhledově nevyčnívá a není rušivým designovým prvkem. Lamely jsou standardně vybaveny bočním vedením z ocelových lanek, které udržuje lamely vždy ve správné poloze. Zvolit můžete vedení ze silikonového lanka anebo jej zcela vynechat. U lamel šířky 25 mm lze vybrat takzvané domykatelné provedení, které je celostínící a snižuje průchod světla skrz lamely. Žaluzie Elegance lze dodat i v šikmém provedení a nejsou vhodné pro střešní okna.

Ovládání

Žaluzie typu Elegance lze ovládat pouze ručně a to pomocí provázku a tyčky. Mechanismus ovládání je vybaven brzdou, která automaticky zachycuje provázek v požadované poloze a není jej třeba fixovat v držáku. Ovládací tyčka, úchyty i koncovky jsou transparentní, zatímco provázek je sladěn s barvou lamel. Žaluzie Elegance lze vybavit ochrannými prvky pro bezpečnost dětí, které zamezují jejich uškrcení.

Ukotvení a rozměry

Žaluzie Elegance jsou díky širokým možnostem montáže vhodné pro všechna okna i interiéry. Lze je montovat do okenního výklenku, na stěnu anebo rovnou na křídlo okna. Maximální šířka žaluzií pro lamely 25 a 35 mm je 250 cm, zatímco u 16 mm lamel je to pouze 160 cm. Maximální výška je pak 250 cm pro širší lamely a 230 cm pro 16 mm lamely. Žaluzie Elegance jsou tedy schopné zastínit plochu o rozloze až 5 m2.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.