ISO 25

ISO 25

Bambusové žaluzie typu ISO 25 jsou vysoce špičkovým a přesto cenově dostupným provedením. Teší se vysoké oblibě našich zákazníků právě díky elegantnímu vzhledu, který oživí každý interiér a také díky vysoké spolehlivosti a odolnosti tohoto zpracování. Mechanika žaluzií ISO 25 zajišťuje snadné a tiché vytahování a plynulou regulaci světla naklápěním lamel. Bambusové žaluzie od STRMAT jsou tím pravým řešením na míru pro váš interiér a správným krokem k vaší plné spokojenosti.

Provedení a montáž

Žaluzie tohoto typu jsou složeny z lamel o šířce 25 mm a celkové tloušťce pouhých 1,6 mm. Nosič je vybaven precizní a spolehlivou mechanikou, která umožňuje snadné vytahování a spouštění žaluzií. Ten je barevně sladěn a zakryt stylovým předním krycím profilem, který je po stranách uzavřen plastovými krytkami. Žaluzie ISO 25 jsou speciálně navržené pro montáž přímo ke sklu plastových oken a dřevěných eurooken, ale jsou dostupné i jiné varianty ukotvení.

Ovládání

Bambusové žaluzie ISO 25 se vytahují či spouštějí pomocí šňůry s designovým držadlem. K naklápění lamel se pak používá vkusná bambusová tyčka, která je dostupná v různých délkách od 30 do 100 cm. Mechanismus žaluzií je vybaven brzdou, která automaticky žaluzie fixuje v požadované poloze a není tak nutné fixovat šňůru do držáku. Ovládání žaluzií je zcela plynulé a tak umožňuje přesně nastavit požadovanou intenzitu světla vstupujícího do interiéru.

Rozměry

Žaluzie s lamelou 25 mm jsou vhodné ke stínění ploch a oken do maximální šířky 180 cm a výšky 200 cm. Pro snadné vytahování a maximální kontrolou nad stíněním interiéru lze pochopitelně širokou prosklenou plochu zakrýt pomocí dvou či více samostatných žaluzií, které se namontují těsně vedle sebe. Minimální garantovaná šířka je 35 cm. Ve stažené poloze jsou žaluzie méně náročné než dřevěné. Výška staženého paketu činí 10% z výšky okna + 4 cm.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt pochází od špičkového výrobce LAMA-BS. Překvapí vás spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.