Plisé do zimních zahrad

Plisé do zimních zahrad

Plisé je ideálním řešení stínění zimních zahrad. Ochrání vás i váš interiér před ostrými slunečními paprsky, zabraňuje přehřívání zimní zahrady a poskytne vám dnes tolik hledané soukromí. Plisé není jen efektivní stínící technikou, ale i moderním a estetickým prvkem. Díky širokému výběru od STRMAT hravě vaše plisé sladíte se zbytkem interiéru. Naše plisé si poradí i s atypickými tvary a skloněnými prosklenými plochami. Navíc je zdarma pro vás přesně zaměříme. Pro náročné zákazníky nabízíme i plisé s motorickým ovládáním, které lze regulovat pomocí dálkového ovladače či chytrým mobilním zařízením.

Látky a barvy

Pro plisé jsou charakteristické bohaté nabídky barevných látek. Pro plisé ze sortimentu STRMAT můžete vybírat hned z několika desítek barevných provedení, vzorovaných látek a motivů. Velice oblíbenou volbou jsou jasné variace v přírodních barvách. Zajisté u nás najdete pro vaši zimní zahradu přesně to, co hledáte.

Konstrukce a provedení

Ze všech typů látkového stínění jsou právě plisé nejvíce přizpůsobitelné atypickým proskleným plochám zimních zahrad. Dodáváme trojúhelníky, lichoběžníky i jiné tvary přesně pro vaše okna. Problematické nejsou ani skloněné či střešní prosklené plochy. Využijte naší nabídky zaměření zdarma pro přesné řešení přímo na míru vaší zimní zahradě.

Ovládání plisé

Plisé do zimních zahrad lze ovládat manuálně i motoricky. Ruční ovládání madlem je velmi oblíbenou volbou, jelikož stačí plisé jednoduše uchopit a stáhnout do požadované výšky. Pro hůře dostupná plisé lze volit ovládání pomocí kliky. Pokud hledáte něco skutečně luxusního a komfortního, nabízíme plisé do zimních zahrad s motorickým ovládáním. To lze ovládat pomocí vypínače na zdi, stylovým dálkovým ovladačem anebo přímo pomocí chytrých mobilních zařízení.

Zaměření zdarma

S plisé od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové plisé tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.