STANDARD

STANDARD

Žaluzie typu Standard jsou naprosto klasickým provedením žaluzií. Dlouholeté zkušenosti české výroby jsou zárukou jejich maximální spolehlivosti, vysoké kvality a bohatého výběru. Nespornou výhodou hliníkových žaluzií Standard od STRMAT je jejich přívětivá cena, díky které jsou dostupným řešením pro každého zákazníka. Žaluzie jsou schopné efektivně zastínit okna malých i velkých rozměrů. Nejsou však vhodné pro okna střešní či šikmá. Široké možnosti montáže a bohatý výběr barevných provedení z nich dělají skvělou volbu pro mnohé interiéry a domy.

Lamely a barvy

Žaluzie Standard jsou dostupné v provedení s šířkou lamel 25 mm. Vybrat si u STRMAT můžete až z 37 různých barev od jasných nenápadných až po velmi syté a výrazné barvy. Nabízíme také rovnou hned několik odstínů imitace dřeva. Nosníky jsou pouze bílé barvy.

Ovládání žaluzií

Žaluzie typu Standard lze ovládat ručně a to klasickým způsobem pomocí provázku s brzdou a táhlem. Tento způsob ovládání navíc nevyžaduje zásah do rámu okna k ukotvení držáku. Vaše nové žaluzie můžete také doplnit o ochranné prvky pro bezpečnost dětí, které zamezují uškrcení dítěte.

Konstrukce

Nosník je poměrně nenápadný s rozměry 19 x 27 mm. Lze volit provedení bez bočního vedení lamel či s bočním vedením, které je zajištěno silikonovými nebo ocelovými lanky. Boční vedení napomáhá udržet lamely ve správné poloze za každých podmínek. Můžete zvolit také domykatelné provedení, které minimalizuje prostup světla skrze lamely.

Ukotvení a mezní rozměry

Typ Standard lze uchytit na strop nebo do okenního výklenku. Klasickou variantou je montáž na křídlo okna a veliké oblibě se těší i mezi-skelní provedení, kdy jsou žaluzie namontovány mezi skla okna. Žaluzie typu Standard jsou schopné zastínit plochu až o 6 m2 o maximální výšce 250 cm a šířce 260 cm. Minimální šířka přitom je pouhých 30cm. Díky této flexibilitě jsou skutečně vhodným a dostupným řešením pro každý interiér.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.