Blue line PVC

Blue line PVC

Systém vertikálních žaluzií Blue Line PVC kombinuje špičkové provedení žaluzií Blue Line a speciální plastové lamely. Tento typ mnohem lépe odolává nečistotám a je vhodný také do vlhkých prostor. Vertikální žaluzie umožňují zcela plynulou regulaci světla v interiéru, chrání vaše soukromí a poslouží i jako perfektní předěl prostoru v místnosti. Široký výběr barev a možností provedení dělá z vertikálních žaluzií Blue Line skutečný designový prvek, který obohatí a oživí každý interiér. Využijte nabídky STRMAT a získejte zaměření zdarma a záruku až na 5 let.

Lamely a barvy

Plastové lamely o šířce 89 mm jsou odolné nečistotám a zachovávají si své vlastnosti i barevnou stálost po dlouhou dobu. U STRMAT si můžete vybrat ze široké škály barevných provedení od prostých světlých barev až po syté barevné vzory. Specialitou jsou perforované lamely, které vpouštějí do interiéru jemné a tlumené světlo. Ostatní komponenty žaluzií mohou být bílé či šedé barvy.

Konstrukce a provedení

Lamely volně visí z horního nosného profilu a ve spodní části jsou drženy ve správné poloze pomocí stylového řetízku. Žaluzie mohou být složeny z lamel dvojí výšky, což ocení například majitelé balkónových oken. Žaluzie Blue Line PVC mohou být vyrobeny s jednou či dvěmi šikminami. Stahovat je lze k jedné straně, od středu do stran či ze stran do středu.

Ovládání

Vertikální žaluzie Blue Line PVC dodáváme s manuálním ovládáním. Šňůrou se žaluzie snadno stahují a roztahují. Řetízkem pak lze plynule naklápět lamely a regulovat tak intenzitu stínění. Jako všechny žaluzie od STRMAT lze i tento typ vybavit prvky pro bezpečnost dětí, které zamezují jejich uškrcení.

Rozměry a montáž

Tento typ žaluzií je vhodný pro montáž na stěnu či strop. Lze je umístit nejen přímo k oknům či prosklenné ploše, ale výborně poslouží i k vytvoření předělů v místnostech. Minimální šířka žaluzií Blue Line PVC je 50 cm. Maximální šířka pak až neuvěřitelných 500 cm a výška 400 cm.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.