IDS

IDS

IDS je jedním z typů hliníkových žaluzií vybavených horní krycí lištou. Jedná se o skutečně moderní zpracování klasických žaluzií, které je vhodné pro všechna plastová i dřevěná okna nejrůznějších rozměrů. Kvalitní materiály a precizní zpracování je zárukou vysoké spolehlivosti. Špičková mechanika žaluzií IDS je testována na 65 000 cyklech stažení a vytažení. Tento typ žaluzie není vhodný pro okna střešní. Veškeré komponenty těchto žaluzií lze barevně sladit s nosičem a lamelou. Žaluzie IDS od STRMAT jsou spolehlivým stíněním interiéru a skutečným designovým prvkem.

Lamely a barvy

Hliníkové žaluzie IDS jsou k dostání v šířkách lamel 16 a 25 milimetrů. Pro lamely vašich žaluzií si můžete vybrat až z neuvěřitelných 82 barev. Nosník žaluzií lze barevně sladit se samotnými lamelami nebo vytvořit zajímavý kontrast s paletou z 19 různých barev. Lamely i nosník můžete také volit v několika odstínech přesvědčivé imitace dřeva.

Konstrukce žaluzií

Na rozdíl od jiných typů jsou lamely žaluzií vytahovány elegantními a pevnými páskami. I u typu IDS od STRMAT lze volit domykatelné provedení, které snižuje průnik světla lamelami. Horní krycí lišta je zakončena stylovými krytkami a pro vlhká prostředí lze volit odolný hliníkový nosník. Nosník s krycí lištou je o rozměrech 25 x 25 x 45 mm. Žaluzie jsou fixovány ve správné poloze pomocí vodících silikonových lanek.

Ovládání

Žaluzie IDS se ovládají manuálně pomocí elegantního řetízku. Ten se buď fixuje v držáku na rámu okna a tím je žaluzie držena ve správné poloze. Můžete také volit variantu s brzdou, která řetízek zachytává automaticky v požadované poloze a není tedy nutné řetízek ukotvit v držáku. Pro všechny případy je nejlepší dovybavit žaluzie o ochranné prvky pro bezpečnost dětí, které předcházejí riziku uškrcení.

Ukotvení a rozměry

Typ IDS je speciálně navržen a montuje se přímo na křídlo okna. Minimální šířka žaluzií pro oba typy lamel je 35 centimetrů. S širším typem lamel 25 mm lze stínit nejrůznější okna o šířce až 220 cm a výšce 240 cm. K menším proskleným plochám může být správnou volbou drobnější lamela s šířkou 16 mm. Ty dosahují maximální šířky 160 cm a výšky 230 cm. Volba té správné šířky lamel pomůže dotvořit celkový design vašich žaluzií.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.