ORION

ORION

Látkové rolety Orion jsou vhodným řešením pro všechny typy oken. Díky elegantnímu designu a širokému výběru se hodí k oknům plastovým i dřevěným a pomohou dotvořit celkový vzhled interiéru. Látka rolet je u typu Orion držena u okna pomocí bočního vedení, což zvyšuje efektivitu stínění a při vyklopení ventilačního křídla nedojde k vypadávání nebo prověšení látky. Hřídel s navinutou látkou je pak chráněna stylovou kazetou. Rolety Orion díky své praktičnosti i vzhledu skvěle zapadnou do všech interiérů a to nejen rodinných domů či bytů.

Látky a barvy

Rolety Orion jsou vyráběny z vysoce kvalitních látek, které odolávají nečistotám a zachovávají si dlouholetou barevnou stálost. U STRMAT si můžete vybrat z několika desítek barevných provedení od jasných až po skutečně syté barvy a zatemňující black out látky. V naší nabídce naleznete i vzorované rolety i látky s potisky a nejrůznějšími motivy nejen pro dětské pokoje. Nejen do firemních prostor ocení zákazníci také možnost volby nehořlavých látek.

Konstrukce a provedení

Látka rolety je navíjena na tenkou hřídel o průměru 17 mm, která je krytá designovou kazetou. Boční vedení a spodní profil na látce ji udržují vypnutou a ve správné poloze i při větrání pomocí ventilačního křídla. Krycí kazeta je zakončena bočními krytkami. Nosné prvky jsou vyrobeny z hliníku a dostupné hned v několika barevných variacích včetně přesvědčivé imitace dřeva. I navzdory bočnímu vedení tento typ není vhodný pro střešní okna.

Ovládání rolety

Látková roleta Orion je ovládána výhradně mechanicky pomocí řetízku. Díky brzdě není nutné řetízek fixovat do držáku a roleta automaticky zůstane v libovolné poloze. Řetízek může být barevně sladěn s ostatními komponenty. K roletám s mechanickým ovládáním standardně nabízíme i ochranné prvky pro bezpečnost dětí.

Rozměry a ukotvení

Tento typ rolet se fixuje na křídlo okna přímo do zasklívacích lišt plastových i dřevěných oken a eurooken. Tento typ montáže spolu s bočním vedením umožňuje maximální kontrolu nad mírou stínění i vašim soukromím. Minimální šířka rolet Orion je 40 cm. Maximální šířka je 150 cm a výška až 250 cm (v závislosti na tloušťce látky).

Zaměření zdarma

S roletami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové látkové rolety tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.