Elegant 25

Elegant 25

Bambusové žaluzie typu Elegant 25 jsou estetickým a designovým doplňkem nejrůznějších druhů interiérů. Perfektně ladí k dřevěným eurooknům a plastovým oknům s imitací dřeva či přírodně laděným interiérům. Špičkové vlastnosti tohoto provedení bambusových žaluzií zaručují jejich mnoholetou spolehlivost, tvarovou stálost a vaši maximální spokojenost. Tento typ žaluzií je vhodný pro všechna okna a je spolehlivým stíněním i nevšedním moderním doplňkem.

Provedení a montáž

Tento typ bambusových žaluzií je vyráběn s lamelami o šířce 25 mm a tloušťkou 1,6 mm. Boční vedení lamel zajišťuje silikonová strunka, která drží žaluzie ve správné poloze. Žaluzie Elegant 25 jsou vhodné k montáži přímo ke sklu či na okenní křídlo. Bambusové žaluzie jsou však vhodné i k vytváření optických předělů v místnosti.

Ovládání

Tento typ bambusových žaluzií se ovládá výhradně manuálně pomocí šňůry s brzdou. Brzda automaticky zachytává žaluzie v požadované poloze bez nutnosti fixace šňůry. K naklápění slouží bambusová tyčka, kterou nabízíme hned v několika základních délkách (30, 60, 80 a 100 cm).

Rozměry

Minimální garantovaná šíře bambusových žaluzií je 35 cm. Žaluzie lze zaměřit i objednat pro šířky od 20 cm, ovšem v těchto provedeních bez záruky funkčnosti a spolehlivosti. Maximální rozměry bambusových žaluzií tohoto typu je 180×200 cm. Vzhledem k hmotnosti žaluzií však doporučujeme při častém vytahování nepřesáhnout 120 cm na šířku.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt pochází od špičkového výrobce LAMA-BS. Překvapí vás spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.