APOLLO

APOLLO

Látkové rolety Apollo jsou ideálním řešením ke stínění rozsáhlých prosklených ploch. Díky pevné konstrukci a špičkovému mechanismu si poradí s plochou až do 9 m2. Apollo patří mezi volně visící rolety bez krycího boxu. Tato látková roleta z nabídky STRMAT je prvotřídní ochranou před slunečními paprsky i zvědavými pohledy z venčí. Překvapí vás svým bohatým výběrem látek i vzorů. Díky tomu je vhodná nejen pro domácnosti, ale i kanceláře či jiné prostory. Náročné zákazníky toužící po maximálním komfortu potěší možnost elektrického ovládání.

Látky a barvy

Široký výběr barevných provedení zahrnuje vše od klasických barev až po pestré vzory. Nabízíme i látky s potisky či dětskými motivy. Látka může být jemná až záclonová, nebo lze volit skutečně vysoce stínící provedení či látky nehořlavé. Celý sortiment se skládá ze skutečně kvalitních látek, které se vyznačují dobrou životností, odolností proti znečištění i barevnou stálostí.

Konstrukce a provedení

Látka rolet typu Apollo je volně visící z hřídele a není tedy vybavena bočním vedením. Hřídel navíjecí látku má průměr 32 či 43 mm a není vybavena krycí kazetou. Pro udržení látky v vypnuté a rovné poloze je zakončena spodním stylovým profilem. Tyto komponenty jsou k dostání v bílé či šedé barvě.

Ovládání rolety

Látkové rolety Apollo lze ovládat manuálně a motoricky. Ruční ovládání je řešeno pomocí řetízku a to buď plastového nebo kovového. Ovládání řetízkem nevyžaduje fixaci a roleta sama zůstává v libovolné poloze. Roletu lze vybavit prvky pro ochranu dětí, které zamezují jejich uškrcení. Komfortní motorické ovládání umožňuje ovládat rolety pomocí spínače na zdi, nebo můžete využít luxusního dálkového ovládání.

Rozměry a ukotvení

Díky speciálnímu profilu, na který je uchycena hřídel, je možné typ Apollo montovat na libovolné místo na strop či zeď. Minimální šířka rolety je 40 cm pro manuální a 60 cm pro motorické provedení. Maximální šířka i výška je pak neuvěřitelných 300 cm, díky čemuž si poradí i s proskleným průčelím, balkóny i výlohami obchodů a restaurací.

Zaměření zdarma

S roletami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové látkové rolety tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.