MAX 25

MAX 25

Žaluzie typu Max 25 jsou zástupcem špičkových žaluzií z nabídky STRMAT s horní krycí lištou. Použití vysoce odolných materiálů s precizním výrobním postupem zajišťuje dlouhodobě spolehlivý, plynulý a tichý chod žaluzií. Široký výběr barevných provedení z nich dělá vhodného kandidáta nejen pro domácnosti, ale také do firemních prostor. Možnost elektrického ovládání dodává tomuto typu žaluzií na elegantnosti a vám na zaslouženém pohodlí. Mnoho zákázníků příjemně překvapí nejen vzhled a funkčnost žaluzií Max 25, ale také příznívá cena, která z nich se zaměřením zdarma dělá perfektního kandidáta pro stínění vašich interiérů.

Lamely a barvy

Hliníkové žaluzie Max 25 jsou dostupné s šířkami lamel 16 a 25 mm. Vybrat si můžete u STRMAT až z 82 barev pro lamely od nenápadných klasických až po zkutečně pestré syté odstíny. Právě díky tomu jsou žaluzie Max 25 skvělou volbou do každých prostor. Žaluzie můžete sladit s okny, interiérem, nebo vytvořit zajímavý konstrast. Mimo jednolitých barev jsou samozřejmě k volbě i různé vkusné provedení imitací dřeva. Pro nosník a krycí lištu máte na výběr až z 19 barev, které lze sladit s barvou lamel.

Konstrukce žaluzií

Tyto robustní žaluzie jsou vybaveny pevným nosníkem o rozměrech 25 x 45 mm, který může být na přání zakryt stylovou oblou Rondo lištou s bočními plastovými krytkami. Lamely jsou vytahovány elegantní páskou a fixovány ve správné poloze bočním vedením ze silikonových či ocelových lanek. Na výběr máte také nedomykatelné nebo domykatelné celostínící provedení. Kvalitní a pevné díly umožňují zastínit i okna velikých ploch. Žaluzie Max 25 nejsou dostupné v šikmém provedení a nejsou vhodné pro střešní okna.

Ovládání

Žaluzie Max 25 lze ovládat klasicky manuálně i motoricky. Manuální ovládání je provedeno pomocí řetízku. Ten může být vybaven brzdou, která zachytí žetízek (a tedy i žaluzie) v požadované poloze. Manuální ovládání lze vybavit prvky pro bezpečnost dětí, které zamezují jejich uškrcení. Motorické ovládání je řízeno pomocí vypínače, řídící autmatiky nebo dálkového ovladače. Tato varianta je poháněna elektromotorem na 24 V.

Ukotvení a rozměry

Hliníkové žaluzie Max 25 jsou vhodné pro všechna plastová okna i dřevěná eurookna. Montují se přímo na křídlo okna, což zajišťuje maximální efektivitu stínění. Tento typ žaluzií dokáže zastínit okna o šířce až 220 cm u šířky lamel 25 mm a výšce 240 cm. Lamely o šířce 16 mm jsou vhodné pro menší okna do maximální šířky 160 cm a výšky 230 cm. Minimální šířka žaluzií je závislá na zvoleném provedení a způsobu ovládání.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.