Blue line

Blue line

Vertikální žaluzie Blue Line jsou vysoce účinným stíněním nejen interiérů domácností. Své místo naleznou také v kancelářích i jiných prostorách a skvěle poslouží i jako prvek na vytvoření optického předělu v místnosti. Vertikální žaluzie jsou vhodným řešením pro všechna velkoplošná okna, výlohy a prosklená průčelí. Snadné ovládání a zcela plynulé naklápění lamel umožňuje nastavit požadovanou intenzitu světla v místnosti. Systém Blue Line lze vyrobit i do šimnik a stahování uzpůsobit dle vašich požadavků. S šírokým výběrem druhů látek a precizně zpracovanou konstrukcí budou ozdobou vašich oken.

Lamely a barvy

Pro vertikální žaluzie Blue Line lze volit hned ze dvou šířek látkových lamel 89 mm a 127 mm. Vybírat můžete z několika desítek barevných variací lamel a hravě je tak sladit se zbytkem interiéru. Pro ostatní komponenty žaluzií můžete vybírat z bílé a šedé barvy.

Konstrukce a provedení

Lamely volně visí z horního nosného profilu a ve spodní části jsou drženy ve správné poloze pomocí stylového řetízku. Žaluzie mohou být složeny z lamel dvojí výšky, což ocení například majitelé balkónových oken. Žaluzie Blue Line mohou být vyrobeny s jednou či dvěmi šikminami. Stahovat je lze k jedné straně, od středu do stran či ze stran do středu.

Ovládání

Vertikální žaluzie Blue Line dodáváme s manuálním ovládáním. Šňůrou se žaluzie snadno stahují a roztahují. Řetízkem pak lze plynule naklápět lamely a regulovat tak intenzitu stínění. Jako všechny žaluzie od STRMAT lze i tento typ vybavit prvky pro bezpečnost dětí, které zamezují jejich uškrcení.

Rozměry a montáž

Tento typ žaluzií je vhodný pro montáž na stěnu či strop. Lze je umístit nejen přímo k oknům či prosklenné ploše, ale výborně poslouží i k vytvoření předělů v místnostech. Minimální šířka žaluzií Blue Line je 50 cm. Maximální šířka pak až neuvěřitelných 500 cm a výška 400 cm.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.