MONO SC

MONO SC

Žaluzie typu Mono SC navazují na kvalitní zpracování žaluzií Monokomando. Žaluzie jsou vyráběny z vysoce kvalitních komponent, které zaručují dlouholetý bezproblémový a tichý chod. Precizní výroba a špičkový design z těchto žaluzií dělají nejen efektivní stínění, ale jsou také přímo dekorativním prvkem interiéru. Žaluzie typu Mono SC jsou vhodné pro domácnosti i administrativní budovy. Hodí se takřka pro všechna okna s výjimkou střešních a šikmých. Na rozdíl od typu Monokomando jsou vyráběny v limitovaném počtu barevných provedení.

Lamely a barvy

Tento typ žaluzií je dostupný v provedení s lamelami o šířkách 16 mm a 25 mm. Vybírat můžete z několika desítek barevných provedení včetně přesvědčivých imitací dřeva i perforovaných lamel, které propůjčí žaluziím nevšední vzhled. Veškeré komponenty žaluzií Mono SC lze přitom barevně sladit.

Konstrukce žaluzií

Žaluzie jsou vybaveny úzkým a nenápadným nosníkem o rozměrech 25×25 mm. Tyto žaluzie jsou standardně vybaveny bočním vedením z ocelových lanek, které je udržuje ve správné poloze u okna. Volitelně lze ocelové lanko nahradit silikonovým vedením, či jej lze zcela vynechat.

Ovládání

Hliníkové žaluzie Mono SC jsou dostupné ve variantě s ručním ovládáním pomocí nekonečného řetízku. Ten je vybaven brzdou, která automaticky zachycuje žaluzie v požadované výšce a není ho nutné fixovat do držáku. K žaluziím od STRMAT si můžete objednat i prvky na ochranu dětí, které zamezují jejich uškrcení.

Ukotvení a rozměry

Nejčastěji jsou tyto žaluzie montovány přímo na křídla plastových i dřevěných oken. Lze je však ukotvit i na strop nebo do okenního výklenku. Minimální šířka žaluzií Mono SC je 50 cm. U lamel 25 mm je maximální vyrobitelná šířka 250 cm a výška 300 cm. Pro lamely o šířce 16mm jsou to pak rozměry 160 a 230 cm.

Zaměření zdarma

S žaluziemi od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nové žaluzie tak padnou k vašim oknům přesně na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.