Dvoukřídlá vrata

Dvoukřídlá vrata

Pro naše zákazníky vyhledávající klasiku nabízíme i typická dvoukřídlá garážová vrata. S využitím špičkových materiálů a precizní výroby vás ani na moment nenapadne, že by se daly považovat za něco zastaralého. Dvoukřídlá vrata TOORS jsou skvělou alternativou k sekčním garážovým vratům. Nároky na přípravu montáže jsou minimální, díky čemuž jsou perfektním kandidátem i na výměnu za vrata stará a stylově zapadnou do každé garáže.

Výhodou křídlových vrat TOORS je flexibilita jejich montáže. Vrata lze namontovat nejen přímo do stavebního otvoru, ale zle je také usadit před i za otvor bez nutnosti složitých stavebních úprav. Díky tomu se vrata plně přizpůsobí vaší garáži a nezabírají někdy už tak omezené místo ve vaší garáži. Otevírání vrat je možné dovnitř i ven dle vašich potřeb, díky čemuž odpadají vaše starosti s prostorem uvnitř, nebo před garáží.

Robustní konstrukce

Vrata TOORS jsou typická svou pevnou konstrukcí z ocelové zárubně, které je krytá vkusnými eloxovanými hliníkovými lištami. Díky tomu dveře dosahují velmi vysoké životnosti a odolnosti proti poškození nebo vniknutí. Samotné panely o šířce 40mm jsou vyplněny PUR pěnou, která dodává vratům TOORS skvělé tepelně izolační vlastnosti. Celá křídla jsou po svém obvodu utěsněna pomocí gumového nebo kartáčového těsnění dle vaší volby a potřeb.

Křídla vrat mohou být symetrických i asymetrických rozměrů s možností zabudování bezprahových průchozích dveří. Jejich pevná konstrukce umožňuje také vysokou variabilitu rozměrů vrat a to až do šířky i výšky 4 metrů. Samozřejmostí je také možnost přidání oken do panelů libovolných velikostí a rozmístění, díky kterým vaše vrata získají unikátní vzhled a vpustí do interiéru denní světlo. Pro okna můžete stejně stejně jako u sekčních vrat GUARDY volit nejrůznější výplně dle vašich izolačních a designových nároků. Křídlová vrata je možné doplnit o pevný nad-světlík, který je skvělým doplňkem snižujícím případně nadbytečně veliký stavební otvor.

Imitace dřeva

Velmi přesvědčivá imitace dřeva je často vyhledávanou vlastností vrat, která je u křídlových vrat od STRMAT samozřejmostí. Vybírat můžete i z jiných barev ze vzorníku RAL a NCS i odlišných struktur, díky čemuž nebudete mít problém sladit vaše vrata s fasádou domu.

Bezpečnost a variabilita

Stejně jako u domu je vaše garáž místem, které rozhodně chcete ochránit před vniknutím cizích osob. Právě proto lze vrata od STRMAT vybavit vícebodovým zámkem, což s jejich vysoce odolnou konstrukcí dále rozšiřuje bezpečností vlastnosti vrat.

Příslušenství pro vrata

K vratům od STRMAT můžete získat celou řadu dalšího příslušenství a úprav na míru. Kromě již zmíněného vícebodového zámku či vložených oken můžete vaše vrata doplnit například o nožní či překlopné zarážky proti samovolnému zavírání vrat. Na přání také upravíme kování vrat a místo klasické kliky můžete volit například kouli nebo cylindrickou vložku s knoflíkem.