TOORS INDY

TOORS INDY

Průmyslová vrata jsou velmi frekventovaně využívána, chrání váš majetek a dotváří image vaší firemní budovy. Právě proto kladou sekční průmyslová vrata TOORS INDY vysoký důraz na rychlost a spolehlivost, bezpečnost a atraktivní design. Sekční vrata INDY mají minimální nároky na prostor, neomezují v průjezdu výšku i šířku stavebního otvoru a mohou být namontována do jakýchkoliv prostor. S vraty od STRMAT získáte to pravé přesně pro vaši firmu – levně a na míru!

Provedení a design

Vrata pro průmysl INDY jsou dostupné hned ve dvou provedeních – Standard a Protect. Panely jsou sendvičové konstrukce 40mm silné, díky čemuž dosahují mimořádné pevnosti perfektních izolačních vlastností. Obě varianty dosahují velmi dobré životnosti a splňují všechny bezpečnostní požadavky (viz. níže). Všechny součásti vrat jsou zinkovány pro jejich maximální výdrž a spolehlivost. Samotné vratové křídlo je schopné odolávat korozi a větru při zachování barevnosti a svého elegantního vzhledu.

 

Panely v provedení Standard mají povrchovou strukturu Stucco, která připomíná pomerančovou kůru. Pro panely Protect je nabízen i zcela hladký povrch anebo tzv. v-profil. Povrchy mohou být dodatečně ošetřeny povrchovou úpravou plus, která jim dodá nadstandardní odolnost proti poškození. Panely Protect jsou ošetřeny úpravou Galfan, které poskytují ochranu lepší, než je samotné pozinkování. Samozřejmostí je i ochranná vrstva Antigrafiti, která vám umožní jednoduché odstranění výplodů vandalismu.

Barevně vrata přizpůsobíme přesně vašim požadavkům, takže nebude problém přiblížit vzhled vrat vaší firemnímu stylu nebo fasádě vaší budovy.

Typy vedení na míru

Našim cílem je maximální spokojenost zákazníků. Nabízíme proto konzultace a zaměření zdarma, díky čemuž se vyhnete nepříjemným překvapením v průběhu vyřizování objednávky. Sekční průmyslová vrata TOORS INDY je možné namontovat do vysokého i nízkého překladu, včetně do překladu pod úhlem. Vrata mohou být s dostatečně volným prostorem nad překladem vedena vertikálně bez vodorovné části vedení.

Bezpečnost a komfort

Průmyslová vrata INDY jsou testována a certifikována podle evropské normy EN 13241-1. Provedení vrat znemožňuje vsunutí a sevření prstů nebo jiných předmětů mezi sekcemi vrat či mezi vodícími profily a vratovým křídlem. Před nechtěným uvolněním vratového křídla (například v případě závady) jsou vrata chráněna pojistkou, která pádu včas a spolehlivě zabrání. Vrata poskytují dobré tepelné i zvukové izolační vlastnosti a vysokou odolnost proti větru.

Kvalitní pohony a řídící jednotky

Průmyslová vrata od STRMAT jsou dodávána s vysoce kvalitními pohony od společnosti GfA. Ty procházejí důkladnou kontrolou kvality během celého výrobního procesu, díky čemuž dosahují maximální spolehlivosti a dlouhé životnosti. Pohony jsou velmi výkoné a schopné rychle i bezpečně vrata otevírat či zavírat.
Nabídneme vám hned několik typů řídících jednotek k sekčním vratům od základní konfigurace až po vysoce inteligentní variantu s mnoha nadstandardními funkcemi.

Doplňky a příslušenství

Řídící jednotky vrat lze propojit s širokou škálou příslušenství. V naší nabídce naleznete vše od dálkového ovládání, uzamykatelných povelových trojtlačítek, světelných závor až po semafory.

Hliníkové profily

Do sekčních vrat TOORS můžete na přání nechat zabudovat celohliníkové sekce. Ty následně pro vás můžeme vyplnit dle vašich přání – ať už mřížkou která vpustí do vašich garáží čerstvý vzduch a pomůže vám od vlhkosti, nebo proklením, které vám zajistí přísun přírodního světla. Prosklení lze volit jednoduchá i dvojitá s dobrými izolačními vlastnostmi. Vložená okna do vrat mohou být oválného i hranatého provedení.

Rádi vám pomůžeme sestavit právě pro vás ideální kombinaci vrat, pohonu s řídící jednotkou a příslušenstvím tak, abychom splnili všechny funkční požadavky a to nad míru vašich očekávání. Získejte výhodnou nabídku na průmyslové garážová vrata od STRMAT spolu s profesionální montáží ještě dnes!