Pohony pro brány

Pohony pro brány

V dnešní době je k nové vjezdové bráně elektrický pohon standartem. Díky možnosti dálkového ovládání nemusíte vystupovat z vozu kvůli otevření brány, což oceníte hlavně v zimních měsících anebo pokud je vaše vjezdová brána hned u rušné komunikace. V nabídce od STRMAT najdete to nejlepší pro vás – pohony od špičkového německého výrobce Tormatic. Vyberte si u nás pohon pro posuvnou bránu nebo dvoukřídlou bránu, který se může chlubit precizním zpracováním a dlouhodobou spolehlivostí.

Dvoukřídlé i posuvné brány

V nabídce STRMAT naleznete pohony pro nejčastěji používané provedení brány – brány posuvné a dvoukřídlé. U obou variant se můžete spolehnout na maximální kvalitu námi dodávaných výrobků, včetně rychlého dodání a kompletní montáže. Základní konfigutace v nabídce lze doplnit o nejrůznější příslušenství, které zvyšují bezpečnost a vaše pohodlí.

Bezpečnostní prvky

Všechny naše pohony jsou vybaveny velice kvalitními řídícími jednotkami, jejichž systémy dokáží včas vyhodnotit kolizi či změnu síly a bránu zastavit či navrátit. Díky tomu předcházíte možnému poškození brány i předmětu, který se jí dostal nečekaně do cesty. Pro moderní bránu je pochopitelně možné využít i dalšího příslušenství jako jsou světla, semafory a jiné senzory. V kombinaci s fotobuňkami lze doplnit pohon o funkci automatického zavírání brány.

Odolné i inteligentní

Pohony od výrobce Tormatic nabízejí řešení pro brány až do hmotnosti 400kg a přitom chod brány zůstává plynulý a tichý. Precizní zpracování a použití pouze vysoce kvalitních dílů z nich dělá perfektního kandidáta právě pro vaši bránu. Díky funkcím soft start a stop jsou rozjezdy a dovírání brány prováděny velmi plynule a pomaleji. Tato funkce výrazně prodlužuje životnost pohonu brány a také chrání vaši bránu a všechny její mechanické části před možným poškozením. Brána je vybavena funkcí, která umožňuje její částečné otevření/zavření, což přijde vhod v situacích, kdy nepotřebujete plně otevřenou bránu anebo v její blízkosti provádíte nějaké práce – například odklízení sněhu.

S pohony bran od STRMAT se vythnete zbytečnému stresu a starostem. Rádi s vámi volbu a montáž pohonu zdarma prokonzultujeme. Pohony od nás vám budou spolehlivě sloužit po mnoho let a do budoucna vám poskytovat zasloužený komfort a radost.