NovoGate

NovoGate

Pohony pro posuvné brány NovoGate od špičkového výrobce Tormatic se vyznačují svou silou, spolehlivostí a důmyslností provedení. Pohon s ozubeným řemenem a vysoce kvalitní hliníkovou kolejnicí dokáže rychle otevřít brány až do hmotnosti 400 kg. Chod brány přitom zůstává tichý a plynulý a to až rychlostí 17 cm/s. Brána umožňuje také částečné otevření a funkci automatického zavírání.

Bezpečný provoz

NovoGate splní všechny vaše bezpečnostní nároky. K ovládání je použito provozní napětí 24V a řídící jednotka je vybavena systémem měřící provozní síly s automatickým zastavení v obou směrech pohybu brány.

Nadstandardní příslušenství

Samozřejmostí je i možnost připojení celé škály dalšího příslušenství, jako jsou semafory, externí osvětlení anebo přídavné závorování. Bránu lze v případě výpadku proudu uvolnit, ale také je připravena pro záložní bateriový provoz.

Získejte zasloužený komfort a objednejte si pohon pro bránu od STRMAT se zaměřením zdarma a rychlou profesionální montáží.

Pohony NovoGate jsou vybaveny funkcí soft start a soft stop, který pomáhá chránit bránu i pohon před poškozením a prodlužuje tak jejich životnost.

Pohon hravě zvládá manipulovat s bránou o hmotnosti až do 400kg a délky až 6 metrů a to při rychlosti 17 cm/s.

Patentovaný integrovaný systém pro měření provozních sil ochrání vaši bránu a pohon včasným zastavením v případě kontaktu s překážkou.