NovoSwing

NovoSwing

NovoSwing je perfektní volbou pohonu pro křídlové brány v soukromém sektoru. Moderní technologie výrobce Tormatic ve spojení s kvalitními materiály umožňují využití tohoto pohonu pro brány o šířce až 3,6m. Chod brány je přitom rychlý, tichý a plynulý za pomoci elektromechanického pohonu se šnekovou převodovkou. Dopřejte si zasloužený komfort a luxus s pohonem pro brány NovoSwing a otevírejte vjezd z pohodlí vašeho vozu či domova.

Inteligentní pohon

Pohon je vybaven funkcí soft start-stop (jemný start a jemné zastavení), které pomáhají chránit mechanické prvky brány a pohonu. Pohon splňuje všechny bezpečnostní požadavky včetně inteligentního vyhodnocování provozních sil, které ochrání váš majetek a prodlouží životnost brány. Samozřejmostí je možnost dálkového ovládání brány. Na místo využití koncových spínačů pohon využívá elektronické paměti dráhy pojezdu.
Pohon umožňuje otevření pouze jednoho křídla brány pro průchod, takže není v nejrůznějších případech nutné otevírat celou bránu.

Na pohony pro brány od STRMAT získáte nadstandardní záruku 5 let a kvalitní a rychlé vyřešení vaší objednávky je u nás samozřejmostí.

Pohony NovoSwing jsou vybaveny funkcí soft start a soft stop, který pomáhá chránit bránu i pohon před poškozením a prodlužuje tak jejich životnost

Obslouží křídla až o šířce 1,8m a 200 kg, což ho dělá vhodný takřka pro každou domácí vjezdovou bránu.

Patentovaný integrovaný systém pro měření provozních sil ochrání vaši bránu a pohon včasným zastavením v případě kontaktu s překážkou.