Typ 1 – 47 mm

Typ 1 – 47 mm

Dřevěné předokenní rolety jsou moderním exteriérovým stínícím prvkem. V letních měsících spolehlivě odstíní ostré sluneční paprsky ještě před okny a tak udržují interiér v příjemné teplotě. V zimě naopak napomáhají šetřit náklady na vytápění minimalizací tepelných ztrát v prostoru okna. Dřevěné rolety od STRMAT nevynikají pouze špičkovými izolačními vlastnostmi, ale získají si vás také jedinečným designem s širokým výběrem materiálů i barev. Tento typ rolet lze vybavit i komfortním motorickým pohonem s dálkovým ovládáním.

Lamely a materiál

Rolety tohoto typu jsou vyráběny s lamelami o výšce 47 mm a tloušťce 14 mm. Dostupná jsou provedení ze sibiřské borovice, dubu a jiných odolných dřevin. Jednotlivé lamely jsou propojeny speciálními nerezovými sponami, které nekazí celkový přírodní dojem. Tyto robustní rolety slouží perfektně nejenom jako kvalitní tepelná i zvuková izolace, ale ochrání vaše okna před rozmary počasí i vandaly.

Barvy a úprava

U STRMAT si pro vaše dřevěné rolety můžete vybrat hned z 10 základních barev. Pokud vás žádná barva přímo nezaujme, lze rolety nalakovat individuálně odstínem přímo na míru dle vašich představ. Povrch lamel je ošetřen speciální lazurou pro exteriéry s impregnační složkou a vrstvou laku s UV filtrem. Díky takto kvalitnímu ošetření si dřevěné rolety zachovají své vlastnosti po dlouhou dobu.

Instalace a ovládání

Dřevěné exteriérové rolety se instalují do předokenní či nadokenní schránky. Zvážit pořízení rolet je zvláště pak vhodné při rozsáhlé rekonstrukci domu či stavbě nového. Rolety lze samozřejmě namontovat i pro již hotové či starší domy, kterým také dodají na eleganci a moderním vzhledu. Dřevěné předokenní rolety lze ovládat pomocí manuální pásky nebo elektromotorem. Luxusní elektrický pohon lze řídit pomocí dálkového ovladače či centrálního řízení.

Zaměření zdarma

S roletami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nová rolety padnou přesně na míru vašemu domu či podniku.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky VOЇVO.wood, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.