Typ 2 – 28 mm

Typ 2 – 28 mm

Dřevěné předokenní rolety typu 2 jsou oproti typu 1 složeny z tenčích lamel. Při povytažení v „odemčeném“ stavu propouští do interiéru vyšší množství světla. Při plném spuštění však dosahují stejně kvalitního zatemnění interiéru i dobrých izolačních vlastností. Dřevěné předokení rolety pomáhají šetřit vaše náklady, chrání okna a udržují interiér v příjemné teplotě. Volba správné šířky lamel je také otázka celkového vzhledu dřevěných rolet. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat a rádi s vámi zdarma prokonzultujeme vaše možnosti a rolety přesně na míru zaměříme.

Lamely a materiál

Dřevěné rolety typu 2 jsou vyrobeny z tenčích lamel o výšce 28 mm a tloušťce 8 mm. Lamely jsou vyráběny z odolných dřevin jako je sibiřská borovice, dub a mnoho dalších. Výběr skutečně kvalitních materiálů je základem precizní výroby těchto rolet. I při tloušťce lamel 8 mm jsou rolety odolné a dosahují perfektních izolačních vlastností. Jednotlivé lamely jsou spojeny stylovými nerezovými sponami.

Barvy a úprava

Pro vaše nové předokenní rolety si můžete vybrat již z 10 základních barevných odstínů. Pokud vás žádný nezaujme či nebude ladit k vašemu exteriéru, lze si u STRMAT objednat odstín přímo na míru. Lamely jsou ošetřeny hned ve dvou speciálních vrstvách povrchové úpravy. Speciální lazurou pro exteriéry s impregnační složkou a lakem s UV filtrem.

Instalace a ovládání

Tento typ rolety lze ovládat pomocí pásky či elektromotorem včetně luxusního dálkového ovládání či centrálním řízením. Venkovní dřevěné rolety se instalují do speciální předokenní či nadokenní schránky, ve které je roleta ve svinutém stavu ukryta. Pokud plánujete rekonstrukci objektu či stavíte nový, neváhejte nás ihned kontaktovat. Rádi s vámi prokonzultujeme instalaci exteriérových stínících prvků tak, aby byly co nejméně rušivé a skvěle k objektu zapadly.

Zaměření zdarma

S roletami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Vaše nová rolety padnou přesně na míru vašemu domu či podniku.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky  VOЇVO.wood, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.